Kendi yararınıza Youtube Pazarlama Kullanımı Hakkında

Eğer öyleyse, bu yazı size şirket üst çıkıp yapmak için Youtube pazarlama kullanmak için uygulanması gereken birçok stratejileri hakkında ayrıntılı bilgi verecek? Youtube pazarlama son yıllarda çıkarmış ve iyi bir nedenle, bu iş kitlelere maruz sağlayacak en iyi yollardan biridir. Okumaya devam edin ve Youtube pazarlama hakkında gereken her şeyi öğrenmek

youtube marketing

Düzenli Youtube sayfasını güncelleme. Eğer aboneler en az günde bir kez Youtube kontrol etmenizi bulursanız her sabah yeni bir güncelleme yayınlamak çekinmeyin. Abonelerinizin çok sık Youtube kontrol etmek olasıdır değilseniz, çok fazla güncellemelerinizle taşmasını önlemek için bir haftalık güncelleme paylaşır.

Diğer kampanyalarla Youtube sayfasını entegre edin. Blogunuza, web sitesinde ve profesyonel e-postaların imzanıza Youtube sayfasına yerleştirin bağlantılar. Sen özel içerikler ve daha promosyon teklifleri erişmek için bir yol olarak sunarak Youtube sayfasında dikkat çekmek gerekir.

Eğer sorun kazanıyor takipçileri yaşıyorsanız, onların "gibi" karşılığında bir piyango sunabilir. Sadece şirketinizin sayfasında bir sekmede piyango yerleştirmek ve sayfanızı ister sadece edenler yarışma için uygun olacağını belirterek, onların e-posta adresi ile doldurun var.

Youtube sayfasındaki bilgileri vurgulamak için özelleştirilmiş sekmeleri oluşturun. Bu şekilde açıkça ayrı promosyonlar, kuponlar, beleşe ve bunları sizin duvara mesaj kaybolmak kalmadan iş hakkında vurgulamak istiyoruz başka şeyler yapabilirsiniz. Yarışma veya promosyon bittiğinde, sadece Youtube sayfasından o sekmeyi kaldırın.

youtube marketing

Youtube tutunun yarışmalar. yarışmalar Holding ve eğlenceli ödüller uzağa insanlar Youtube sayfayı beğenmek mi almak için harika bir yoldur. İnsanlar özgür ödüller seviyorum ve size Daha fazla takipçi kazanmak yardımcı olabilir. Yarışma bitirmek ve sadece sayfa gibi insanlar girmek sağlayacak bir tarihi belirleyin.

Youtube sayfasını gerçekten güçlü bir tema verin. ne hakkında bilmek ve sayfanızın grafiksel görünüm içinde teslim. Unutmayın, yeni Youtube misafirler üzerinde mükemmel bir ilk izlenim bırakmaya az bir şans var. Gerçek fanlar bunları açmak için öncelikle sayfa yükten teslim etmek lazım.

, Hiç, hiç Youtube hayranları için ödeme asla! Hayranlarınızın sayfasında yapan ya da olmasın, ve sayfanızı kontrol etmeyenler var daha fanlar, kötü senin EdgeRank olacak Bu yazıyı buradan oku eğer Youtube söyleyebilir. Gerçekten ürünlerinde ilgilenen fanlar istiyorum, bu yüzden onları doğal olarak gelsin.

Böyle yazının en iyi türde veya içeriğin en iyi türü veya yayınlamak için en iyi zaman olarak, bir şeyin "en iyi" sitesindeki zaman, zaten artık iyi olacak. Niye ya? Rakibiniz da o yazıyı okumuş ve onu takip edecek çünkü. Hedef kitlenizi Araştırma ve kendi kişisel "iyilerini" anlamaya.

Şimdi bu bir Youtube pazarlama kampanyası oluşturmak için geldiğinde ne yapacağını anlamak. Youtube sayfalarına gibi Reklamlar itibaren, sitenin tüm yönleriyle ele geçirmek mümkün olacak. Yani bu kadar büyük ölçüde istediğiniz başarı ve sürece aldığınız tavsiye kullanmak gibi sizin olabilir ihtiyacı anlamına gelir. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *